İZMİR THETA HEALING (Seansları ve Eğitim)

"Thetahealing Bilinçaltı Tekniği, beynin Teta dalgalarını kullanarak fiziksel duygusal ve spiritüel olarak şifa veren bilinçaltı tekniğidir. Yaratıcılık için ihtiyaç duyulan beyinsel bağlantılar teta dalgaları sayesinde kurulur. Beynimiz Teta bilinç durumunda iken istediğimizi yaratabilir ve değiştirebiliriz."

Beynimiz bir radyo gibi elektrik dalgaları alır ve yayar.  Yaşam boyu aşağıda açıklanan beş ayrı frekansta ve sürekli olarak elektrik dalgaları yaymaktadır:

BETA Beyin dalgası: Zihin fiziksel bir aktivite ile meşgulse, konuşma halinde veya tetikte ise,

ALFA Beyin dalgası: Hayal kurduğunuzda ya da düşüncelere daldığınızda, denizi seyrettiğimiz andaki rahatlık hali gibi

TETA Beyin dalgası: Uykuya dalarken ve uykudan uyanmak üzere olduğumuz anlar, uzun bir yolda ilerlerken, yürüyüşe çıkıp bedeninizi dinlendirmek istediğimizde yaratıcı fikirlerin oluştuğu durumlarda beyin bu dalgadadır.

DELTA Beyin dalgası: En derin uyku hali

GAMA Beyin dalgası: Hızlı zihinsel aktiviteler

Thetahealing bilinçaltı tekniğiyle beynin Teta dalgasını sürekli yaşamak mümkün olup bu durumda seans alan kişiye şifa ve yaratım yapmak mümkün olmaktadır.

Başarıya giden yolda kendimizi engellediğimiz en büyük kriter...:Korku'dur.

Nasıl mı? Birşeyi istediğimiz sürece, aynı anda istemediğimiz şeyler de bilinçaltında aktive olurlar ve temizlenmedikleri sürece hem olumlu, hem olumsuz şeyler yaratırız.Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tesbit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.
En büyük korkunuz nedir?
Bir kişideki kompulsif korku şifalar, okumalar, ve yaratımlarda blokaj yaratabilir.
Bir taraftan, kişi birşey için yaratımda bulunabilir, ama korkuları bunu bloke edebilir, veya en büyük korkusu olan şeyi yaratabilirler.
Theta Healing Bilinçaltı tekniği ile korkularınızı kökten çözümleyip, yaratımlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Siz de artık Theta Healing ile korkularınızı değil, isteklerinizi yaratın ...